eXplore&Puzzle


Gra miejska eXplore&Puzzle

[column_half]
Nie interesuje cię nudne zwiedzanie miasta z przewodnikiem? Dobrze trafiłeś! eXplore&Puzzle to opcja na poznanie miasta w nietypowy sposób. Połącz eksplorację Krakowa z zabawą i tajemnicą.

Nasza propozycja to turystyczna gra miejska typu treasure hunting (poszukiwanie skarbu).

Zwiedzanie bez przewodnika – w trakcie rozgrywki drużyny są zdane na siebie. Oczywiście nasza obsługa czuwa nad bezpieczeństwem i płynnością gry.

Celem gry jest jak najszybsze dotarcie do mety. Po drodze, wraz ze swoją drużyną podążasz za kolejnymi wskazówkami, rozwiązujesz zagadki i odkrywasz malownicze miejsca w Krakowie.

Sam decydujesz o tym ile dowiesz się o mieście. Gra jest przygotowana tak, że nie możesz się zgubić. W każdym ważnym miejscu dostajesz informacje o odwiedzanej lokalizacji, z którymi możesz się zapoznać w dowolnym momencie.

[/column_half][column_half_last]

Ukryte wskazowki

[/column_half_last]
[separator type=”middle”]line[/separator]

Na czym polega turystyczna gra miejska eXplore&Puzzle?

[column_third]

Gdzie gramy?

Gra Miejska KrakówW Krakowie! eXplore&Puzzle w podstawowej wersji obejmuje Stare Miasto i Kazimierz. Wszystkie drużyny zaczynają rozgrywkę na Rynku Głównym. Aby dotrzeć do mety, trzeba prawidłowo rozwiązać wszystkie zagadki i odwiedzić poszczególne lokacje.

Gramy również kiedy pada deszcz lub żar leje się z nieba.

[/column_third][column_third]

Jak Gramy?

gra-miejska-rynek-zagadka
Drużynowo! Uczestnicy gry zostają podzieleni na 3-5 osobowe zespoły i rywalizują między sobą o jak najszybsze dotarcie do mety. Ilość drużyn jest dowolna.
[/column_third][column_third_last]

Ile trwa gra?

ile trwa gra
Średni czas trwania gry to około 3,5 godziny. Możemy też dostosować grę do możliwości i oczekiwań drużyny – wydłużyć ją lub skrocić.

[/column_third_last]
[separator type=”middle”]line[/separator]

[column_third]

Zagadki i wskazówki

W eXplore&Puzzle czekają na Twoją drużynę rebusy, zgadywanki, szyfry, zagadki przestrzenne i logiczne, układanki, geocaching. Czasem musisz odnaleźć określoną osobę i zdobyć od niej informacje. Pomaga też kontakt z przechodniami. Poznajesz Kraków dzięki temu, że zagadki wykorzystują również materię miasta – zabytki, architekturę, ulice. Z taką formą zwiedzania na pewno nie będziesz się nudzić!

[/column_third][column_third]

Co dostajesz w cenie?

  • Kilka godzin dynamicznej zabawy
  • Garść informacji o znanych i mniej znanych miejscach w Krakowie, które specjalnie dla Ciebie wybraliśmy
  • Doświadczony zespół kilkunastu osób, które obsługują grę
  • Pełne wyposażenie – wszystkie potrzebne gadżety i materiały dostaniesz od nas na starcie lub znajdziesz je w trakcie gry (jedyne czego potrzebujesz to wygodne obuwie)

[/column_third][column_third_last]

[button color=”green” url=”https://www.amazegames.pl/cennik-gra-miejska” size=”medium”]Ile to kosztuje?[/button]

[/column_third_last]