Gry miejskie w Krakowie
Gry miejskie w Krakowie

O nas

Zespół aMazeGames

– Nudzę się… kino, kręgle, wyjście do pubu, serial w TV – to wszystko już było. Tomek, zróbmy coś odjazdowego!
– Zróbmy coś zupełnie nowego! Szkoda, że nie ma polskiej wersji AmazingRace – wiesz, tego reality show w którym uczestnicy ścigaja się o milion $ przemierzając cały świat, rozwiązując różne zagadki i wykonując zadania.
– Wiem, znam. A gdyby tak zrobić coś podobnego w Krakowie..?

Mniej więcej taka wymiana zdań zapoczątkowała powstanie aMazeGames. Chcemy dostarczać rozrywki, pokazywać Kraków z nietypowej strony, a nasza główną motywacją jest ogromny uśmiech na twarzy naszych uczestników po zakończonej grze miejskiej i komentarz: “O ja! Ale było super!”.

Trzon aMazeGames tworzą dwie osoby – Tomek i Sabina. Poza tym, współpracuje z nami kilkunasto osobowy sztab ludzi, którzy dbają o interaktywność gry i bezpieczeństwo uczestników. Nasza specjalność to organizacja gier miejskich dla klientów indywidualnych, grup turystów, firm komercyjnych. Realizujemy projekty dedykowane (imprezy integracyjne) łączone z programami szkoleniowymi ale potrafimy też dostarczać niezapomnianej rozrywki w oparciu o nocne życie Krakowa. Mamy dwa oblicza – tak jak miasto, które jest inne dniem, a inne nocą.

Tomek

Psycholog, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, tłumacz języka angielskiego. Doświadczony trener w zakresie mnemotechnik, efektywnego czytania, pracy z informacją, kreatywności, komunikacji, relaksacji i asertywności. Ma za sobą ponad 1000 godzin szkoleniowych. Posiada obszerne doświadczenie w zakresie szkolenia i superwizji mniej doświadczonych trenerów.

Sabina

Psycholog, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowany trener Assessment Center/Development Center oraz certyfikowany trener biznesu z kilkuletnim doświadczeniem na stanowiskach HR Managera. Konsultant i doradca w zakresie programów onboardingu, Employer Brandingu i budowania kultury organizacji.